Obchodní 1507
686 01 Uherské Hradiště
[ nová budova naproti OD CENTRUM a BILLA ]

SLUŽBY

V lékárně pro Vás připravíme léky přesně dle předpisu lékaře - prášky, sirupy, masti, čípky atd. Můžete si u nás také nechat bezplatně změřit krevní tlak.

Odborný personál s certifikací Lékárenské komory Vám nabízí poradenství v oblasti užívání a kombinace léčiv jak předepsaných lékařem, tak i volně prodejných. Lékárna Hradební s.r.o. Uherské Hradiště je vybavena jako jedna z mála lékáren v celé České Republice unikátním specializovaným softwarem (počítačovým programem) na podporu rozhodování při kontrole vhodnosti různých kombinací léků. Tento program lékárníkům okamžitě signalizuje vhodnost, resp. nevhodnost kombinace zvolených léčiv. U nás jste tedy chráněni před jakýmikoliv omyly nejenom znalostmi lékárníků, ale také neustále aktualizovaným programem s rozsáhlou databází léků. Na nás se jednoduše můžete spolehnout.

V lékárně jsou dostupné slevové karty. Čím více v naší lékárně nakoupíte, tím více ušetříte. Každý měsíc navíc probíhají slevové akce. O těchto akcích Vás budeme pravidelně informovat na stránce akce. Můžete u nás také získat dárkový poukaz, který poslouží jako vhodný a praktický dárek pro Vaše nejbližší.

Můžete využít možnost si objednat požadované zboží předem telefonicky (572 541 200) nebo e-mailem. Případně nedostupné zboží objednáváme zpravidla do druhého dne. Přijímáme platební karty.